Akademia Piłkarska dla dzieci w Rymanowie!

START RYMANÓW WRAZ Z AKADEMIĄ PIŁKARSKĄ BARDOMED, KTÓREJ ZAŁOŻYCIELEM JEST NASZ ZAWODNIK JAKUB POPIELARZ ZAPRASZAJĄ NA TRENINGI PIŁKARSKIE DLA DZIECI URODZONYCH W 2012,2011,2010,2009, 2008 i 2007 ROKU.

Pierwsze zajęcia treningowe połączone ze spotkaniem dyrekcji i trenerów Akademii oraz przedstawicieli Klubu z rodzicami zaplanowane jest na poniedziałek 15 maja na godzinę 18:30 na stadionie Startu Rymanów.

Akademia Piłkarska BardoMed jest największą Akademią w regionie. Prowadzi swoje zajęcia w Krośnie, Gorlicach oraz 17 mniejszych miejscowościach. Punkt w Rymanowie będzie 20 lokalizacją.
Po sprawnie przeprowadzonym naborze grupa zostanie zgłoszona do II edycji Vivio Ligi Lokalizacji, która rozpocznie się początkiem czerwca! Liga Lokalizacji to regularne rozgrywki dla dzieci, w której rywalizują między sobą zawodnicy ze wszystkich grup. Dzięki możliwości rywalizowania dzieci mogą się rozwijać znacznie szybciej. AP BardoMed jest jedyną, która daje możliwość gry w turniejach wszystkim dzieciom bez względu na poziom umiejętności.
W II edycji Ligi zespoły będą rywalizować w kategoriach 2005/06, 2007/08 oraz 2009 i młodsi.
W I edycji zagrało w Lidze ponad 350 zawodników, w 2017 roku granica ta zostanie znaczenie przekroczona.

Lokalizacja w Rymanowie powstaje na mocy prośby klubu Start Rymanów, aby Akademia Piłkarska BardoMed zajęła się szkoleniem piłkarskim dzieci, które w przyszłości zasilą szeregi lokalnego klubu.
Treningi AP BardoMed Rymanów będą się odbywały dwa razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki oo 16:30 do 17:45 na stadionie Startu Rymanów. Trenerami grupy będą Krzysztof Litarowicz, Jakub Popielarz oraz asystenci.

Zapisy na pierwszy trening i informacje o uczestnictwie pod nr 668-103-266.

Poniżej wypowiedź Jakuba Popielarz w związku z rozpoczęciem funkcjonowania punktu Akademii w Rymanowie:

"Otrzymawszy propozycje współpracy od Startu Rymanów nie mogliśmy jako Akademia odmówić. Naszym celem od tej pory jest szkolenie piłkarskie, które przygotuje dzieci z Gminy do godnego reprezentowania klubu Start i gry w kategoriach juniorskich. Gram w Starcie od 1,5 roku i jestem szczęśliwy, że w wymiernym stopniu pomagam zespołowi wygrywać. W zespole drzemie duży potencjał o czym świadczą osiągane wyniki. Głęboko wierze, że poprzez działania u podstaw, pracę z dziećmi, zbudujemy fundament pod bardzo solidny klub, który w przyszłości będzie z powodzeniem rywalizował na poziomie 4 ligi. Zapraszam na niedzielny mecz Startu! Dobrze się składa bo w niedziele zdobędę 20 gola w obecnych rozgrywkach, zaś dzień później odbędzie się pierwszy trening naszej 20 lokalizacji. Lokalizacji Rymanów!'

J.Popielarz

INFORMACJE I ZAPISY POD NR 668-103-266