Cenne 3 punkty po ciężkim meczu z Jasienicą

W niedzielne popołudnie 26 marca o godzinie 15:00 została rozegrana zaległa kolejka z rundy jesiennej. Drużyna Startu Rymanów udała się na mecz do Jasienicy Rosielnej z której po ciężkim boju z tamtejszymi Błękitnymi przywiozła do Rymanowa cenne 3 punkty.

Początek spotkania i już od samego początku drużyna Startu kładła nacisk na drużynę z Jasienicy Rosielnej. W 19 minucie spotkania Jakub Popielarz miał okazję na zdobycie bramki , lecz niestety minimalnie przestrzelił. 5 minut później do rzutu wolnego podszedł Paweł Fydrych który dobrze uderzył na bramkę , lecz bramkarz złapał ten strzał bez problemu. 40 minuta spotkania i niestety Start traci bramkę po błędzie. drużyna Startu dostała kolejną okazję na zdobycie bramki. Rzut wolny z 20 metrów po którym niestety nic nie wynikło. Do połowy spotkania nadal bez zmiany , przegrywamy 1:0.

Druga połowa spotkania i całkowicie odmieniona drużyna Startu zaczęła coraz bardziej atakować drużynę przeciwną praktycznie nie wychodząc z Ich połowy. Nadeszła i 80 minuta meczu , Tomasz Kasperkowicz strzelił bramkę wyrównującą i mecz praktycznie zaczął się od początku. Minutę przed ostatnim gwizdkiem sędziego który miał zakończyć mecz , niezawodny Jakub Popielarz strzelił bramkę na 2:1 tym samym drużyna z Rymanowa wywozi z Jasienicy Rosielnej cenne 3 punkty i nadal odskakuje na 6 oczek drugiej drużynie w tabeli , Iskrze Iskrzynia.

W niedzielę 2 kwietnia w Iskrzyni zostanie rozegrane kolejne ważne spotkanie pomiędzy pierwszym a drugim miejscem w tabeli... Iskra Iskrzynia - Start Rymanów.