Cenne zwycięstwo po ciężkim meczu z Kołaczycami!

W niedzielę , 5 listopada o godzinie 13:00 na stadionie w Rymanowie zostało rozegrane spotkanie pomiędzy Startem Rymanów a Ostoją Kołaczyce w ramach XIV kolejki krośnieńskiej Klasy Okręgowej.

Już w 4 minucie spotkania Bartosz Dworzański znalazł się w polu karnym rywali , oddał strzał który niestety poleciał obok bramki. 2 minuty później Maciej Zięba podał piłkę do Jakuba Popielarza który wszedł w pole karne rywali. Oddał strzał lecz piłkę obronił bramkarz gości. W 8 minucie spotkania odbył się dobry rajd z piłką w wykonaniu Pawła Fydrycha. Zakończony strzałem , po którym bramkarz obronił to zagrożenie z problemami. 11 minuta spotkania , dobrym rozciągnięciem piłki popisał się Jakub Zima. Piłka powędrowała do Rafała Nikodego który podał piłkę do Bartłomieja Wilka. Strzał ponownie broni bramkarz gości. W 23 minucie centra w pole karne rywali wykonana przez Pawła Fydrycha. Spokojnie piłkę łapie bramkarz. 5 minut później , Rafał Nikody oddał strzał w kierunku bramki rywali. Ponownie piłkę zdołał obronić bramkarz przyjezdnych. 36 minuta , strzał Jakuba Zimy. Niestety tym razem nad bramką , szkoda!. 45+1 - mamy przerwę.

W drugiej części spotkania to goście oddali celny strzał w kierunku Naszej bramki. 61 minuta spotkania i świetna obrona Kacpra Wojtowicza. 9 minut poźniej do rzutu wolnego podszedł Paweł Fydrych. Oddał strzał i mamy 1:0!. W 86 minucie spotkania Filip Sołtysik zagrał piłkę w kierunku Jakuba Popielarza który znalazł się w polu karnym rywali. Oddał strzał niestety obok bramki. Wielka szkoda!. 90+4 strzał Filipa Sołtysika po podaniu Rafał Nikodego , niestety nad bramką. 90+4 mamy koniec meczu!

Start Rymanów - Ostoja Kołaczyce - 1:0 (0:0)

Bramki: 70' Paweł Fydrych

Kartki: 52' Bartosz Dworzański (żółta)

Zmiany: 60' Filip Sołtysik za Bartłomieja Wilka , 75' Jakub Kilar za Jakuba Zime