Derby dla Startu!

Sporo emocji zarówno na murawie jak i na trybunach towarzyszyło derbowemu spotkaniu pomiędzy Wisłokiem Sieniawa a Startem Rymanów. Rozegrane w sobotę spotkanie zgromadziło wielu kibiców obu drużyn, którzy zgodnie z przewidywaniami spodziewali się frontalnego ataku lidera na bramkę gospodarzy. Taki napór w wykonaniu Startu trwał przez pierwszy kwadrans, lecz to Wisłok pierwszy cieszył się ze zdobytego gola (Rafał Dziok) po błędzie linii obrony przyjezdnych. Wynik meczu szybko wyrównuje Tomasz Kasperkowicz i na przerwę drużyny schodzą przy stanie 1:1.
W drugiej połowie Rafał Nikody daje prowadzenie Startowcom. Mocno komplikuje gospodarzom sytuację druga żółta kartka (w konsekwencji czerwona) dla Piotra Spalińskiego. Osłabiony Wisłok nie jest już w stanie odwrócić losów meczu. Wynik ustala Bartłomiej Wilk zdobywając dwie bramki po rozegraniach stałych fragmentów gry.

Red. http://rymanowiak.pl/

Wisłok Sieniawa - Start Rymanów 1:4

Bramki: 34' Tomasz Kasperkowicz , 59' Rafał Nikody , 75' Bartłomiej Wilk , 89' Bartłomiej Wilk

Kartki: 28' Rafał Nikody (żółta) , 90' Paweł Fydrych (żółta) , 93' Bartłomiej Dereniowski (żółta)