Derby są Nasze!

W sobotę o godzinie 11:00 Juniorzy Startu Rymanów podejmowali na własnym stadionie drużynę Przełomu Besko. Dzięki szybko zdobytej bramce przez Grzegorza Hanusa , podbudowana drużyna Startu zaczęła bardzo dobrą i przemyślaną grę , stwarzając wiele dobrych sytuacji bramkowych. Niestety przed końcem pierwszej połowy zawodnik drużyny gości zdobył bramkę wyrównującą. W 90 minucie meczu bramkę na wagę wygranej zdobył Jan Smerecki.

Start Rymanów - Przełom Besko 2:1 (Juniorzy)

O godzinie 13:00 Juniorzy Młodsi zaczęli Swoją rywalizację , pierwsza bramka dla drużyny Startu padła równie szybko bo już w 10 minucie , strzelcem pierwszej bramki został Paweł Klocek , 18 minut później drugą bramkę dołożył Maciej Oberc. Do połowy mieliśmy wynik 2:0 dla Startu. W 60 minucie spotkania mieliśmy już wynik 3:0 dzięki bramce Jakuba Mazurkiewicza. 72 minuta i kolejna bramka dla Rymanowa , tym razem strzelcem tej oto bramki został Sebastian Wojtoń , 3 minuty później drugą Swoją bramkę w tym meczu dołożył Jakub Mazurkiewicz , ostateczny wynik derbowego spotkania to wygrana 5:0 Juniorów Młodszych Startu Rymanów.

Start Rymanów - Przełom Besko 5:0 (Juniorzy Młodsi)