Jasienica bezradna w Rymanowie!

W sobotę 10 czerwca o godzinie 11:00 na stadionie w Rymanowie zostało rozegrane spotkanie pomiędzy Juniorami Startu Rymanów a Błękitnymi Jasienica Rosielna. Już od samego początku spotkania Juniorzy Startu zaprezentowali pokaz siły tworząc bardzo dobre akcje. Pierwsza akcja bramkowa udała się już w 18 minucie , do piłki podszedł Grzegorz Hanus i oddał bardzo ładny strzał w polu karnym rywali zdobywając pierwszą bramkę w tym meczu. Drugą bramkę dla Startu zdobył Mateusz Jankowicz w 31 minucie , chwilę później bo w 42 minucie piłkę do siatki rywali wpakował Dariusz Solecki.

Start Rymanów - Błękitni Jasienica Rosielna 3:0 (3:0) (Juniorzy)

Juniorzy Młodsi drużyny Błękitnych Jasienica Rosielna nie przyjechali na to spotkanie , tym samym Juniorzy Młodsi Startu Rymanów otrzymali walkower!

Start Rymanów - Błękitni Jasienica Rosielna 3:0* (Juniorzy Młodsi)