Jawornik Czarna bez szans na Własnym boisku

W niedzielę 11 czerwca , o godzinie 13:00 zostało rozegrane spotkanie w Czarnej z tamtejszym Jawornikiem. Drużyna Startu Rymanów udała się na najdalszy mecz wyjazdowy. Dobrze grający Start od samego początku pokazał się z mocnej strony , już w 12 minucie spotkania piłkę do siatki rywali wpakował Bartłomiej Dereniowski , 8 minut później , drugą bramkę pięknym strzałem dołożył Rafał Nikody. Na kolejną bramkę w wykonaniu Naszej drużyny nie trzeba było długo czekać , Bartłomiej Dereniowski w 30 minucie podniósł wynik spotkania na 3:0 ,po wrzutce z rzutu rożnego prosto na główkę. Niestety w 42 minucie poprzez nieporozumienie Naszych zawodników straciliśmy bramkę , tym samym wynik meczu zmienił się na 3:1. Długo na odpowiedź z Naszej strony nie trzeba było czekać , 43 i 44 minuta należały tylko i wyłącznie do Rafała Nikodego , zdobył w tym czasie dwie bramki! Do przerwy wynik spotkania to prowadzenia Startu Rymanów aż 5:1! W drugiej odsłonie tego spotkania w 56 minucie , piłkę do siatki wpakował tym razem Jakub Popielarz. Dokładnie 4 minuty później bramkę zdobył Damian Strączek. 71 i 72 minuta to znów bramki Rafała Nikodego , dające sporą wygraną aż 9:1! , podwyższyć jeszcze ten wynik mógł Bartłomiej Dereniowski w 93 minucie , główkując ale niestety w poprzeczkę , mało brakowało do hat-tricka.

Jawornik Czarna - Start Rymanów 1:9

Bramki: 12' , 30' Bartłomiej Dereniowski , 20' , 43' , 44' , 71' , 72' Rafał Nikody , 56' Jakub Popielarz , 60' Damian Strączek

Kartki: 5' Paweł Fydrych (żółta)

Zmiany: 46' Damian Strączek za Pawła Wityńskiego , 57' Karol Ziajka za Pawła Fydrycha , 65' Rafał Lorenc za Jakuba Popielarza , 68' Marcin Pulnar za Mateusza Niemczyka