Juniorzy oraz Juniorzy Młodsi z kompletem punktów przeciwko Brzozovii Brzozów

W sobotę 3 czerwca o godzinie 11:00 Juniorzy Startu Rymanów podejmowali na własnym boisku drużynę Juniorów Brzozovii Brzozów. Już w 6 minucie drużyna Startu mogła cieszyć się z prowadzenia , fenomenalnym strzał z około 30 metrów popisał się Bartłomiej Dereniowski zdobywając przepiękną bramkę. Minutę przed przerwą na 2:0 wynik podwyższył Kamil Kasperkowicz. W drugiej połowie meczu bramkę kontaktową w 78 minucie zdobyła drużyna Brzozovii. Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź Naszych Juniorów bo 3 minuty później kolejną bramkę dla Startu dołożył tym razem Łukasz Rajchel. W 90 minucie spotkania na 4:1 wynik podwyższył Mateusz Jankowicz.

Start Rymanów - Brzozovia Brzozów 4:1 (2:0) (Juniorzy)

O 13:00 rozpoczął się mecz Juniorów Młodszych pomiędzy Startem Rymanów a Brzozovią Brzozów. Nasi Juniorzy Młodsi mogli pochwalić się kolejną wygraną , tym razem po wyniku 4:2. Bramki dla Startu zdobyli: Sebastian Wojtoń , Maciej Oberc x2 , Hubert Anczakowski.

Start Rymanów - Brzozovia Brzozów 4:2 (Juniorzy Młodsi)