Kolejne dobre wyniki Juniorów i Trampkarzy

Coraz lepsze wyniki można zanotować u Naszych Juniorów i Trampkarzy , potwierdzili to dzisiejszymi wynikami spotkań.

Mecz Juniorów Startu od samego początku wyglądał bardzo dobrze bo do przerwy wynik był już ustanowiony na 3:0 dzięki strzelcom. Pierwszą bramkę zdobył Jan Smerecki który otworzył wynik spotkania , druga bramka padła dzięki Bogdanowi Pojnarowi a trzecią dołożył Dariusz Solecki. Do połowy wynik 3:0 dla Startu Rymanów. Druga połowa i dalsza świetna gra Juniorów zaowocowała kolejne trzy trafienia! czwartą i piątą bramkę zdobył Arkadiusz Madej a szóstą znowu Bogdan Pojnar!

Start Rymanów - Bratek Łukowe 6:0 (3:0) (Juniorzy)

Bramki: 1x Jan Smerecki , 2x Bogdan Pojnar , 1x Dariusz Solecki , 2x Arkadiusz Madej

Nieco słabiej poszedł mecz Naszym Trampkarzom którzy uzyskali po dzisiejszym spotkaniu z Łukowym tylko 1 punkt.

Mecz rozpoczął się od szybkiego prowadzenia już 2:0 dzięki dwóm bramką Mateusza Jankowicza , później niestety rywale wyrównali i wynik zmienił się na 2:2. Kolejną bramkę dla Startu zdobył Sebastian Wojtoń lecz niestety mecz zakończył się remisowym wynikiem 3:3 po dobrym i zaciętym spotkaniu.

Start Rymanów - Bratek Łukowe 3:3

Bramki: 2x Mateusz Jankowicz , 1x Sebastian Wojtoń