Meczowa sobota z Naftą Jedlicze!

W sobotę , 19 maja o godzinie 11:00 zostało rozegrane spotkanie Juniorów Starszych. Startowcy wygrali to spotkanie 4:2 po bramkach Dariusza Soleckiego , Kamila Kasperkowicza , Jakuba Rajchla oraz Marcina Kenara.

Następnie o godzinie 13:00 swoje spotkanie rozegrali Juniorzy Młodsi , którzy pokonali swoich rówieśników 4:3 po bramkach 2x Marcina Kenara oraz 2x Mateusza Markiewicza.

Ostatnią grupą która grała w tym dniu byli Seniorzy. Mecz rozpoczął się o godzinie 17:00. Niestety nasza drużyna musiała uznać wyższość rywala ulegając Nafcie 0:2.

Skład: Sieniawski , Kasperkowicz , P.Wilk , Dworzański , Fydrych , Dereniowski , Zięba , Madej , Rafał Nikody , Zima , Sołtysik

Kartki: 61' Krzysztof Kasperkowicz (żołta)

Zmiany: 55' Jakub Kilar za Arkadiusza Madeja , 70' Radosław Nikody za Pawła Wilka