Pewne trzy punkty z Cisami

W niedzielne popołudnie o godzinie 15:00 zostało rozegrane spotkanie pomiędzy Startem Rymanów a Cisami Jabłonica Polska. Trzy minuty po pierwszym gwizdku sędziego bramkę dla Rymanowian zdobył Tomasz Kasperkowicz , na kolejną bramkę nie trzeba było długo czekać. Minutę później faul w polu karnym Cisów odgwizdał sędzia i tym samym podyktował jedenastkę dla Startu. Maciej Zięba pewnie pokonał bramkarza i tym samym podniósł wynik spotkania na 2:0. Chwilę później w dalszej części spotkania Jakub Popielarz próbował wpisać się na listę strzelców sprytnym wkręceniem piłki z rzutu rożnego , lecz czujnie wybił to zagrożenie bramkarz z Jabłonicy Polskiej , piłkę przejął znów zawodnik z Rymanowa i uderzył ponownie lecz tym razem pewnie złapał już bramkarz. Dokładnie dwie minuty później piłkę dostał Bartłomiej Dereniowski , oddał strzał spoza pola karnego lecz niestety tylko boczna siatka bramki. Kolejny strzał Jakuba Popielarza lecz tym razem kompletnie nieudany. Kolejna akcja Startu , piłkę dostaje Rafał Nikody oddaje fenomenalny strzał , bramkarz odbija piłkę na poprzeczkę i tym samym drużyna Startu otrzymuje rzut rożny. Po rozegraniu rzutu rożnego piłkę dobija Rafał Nikody niestety broni bramkarz. Chwilę później znakomita wrzutka w pole karne , Paweł Fydrych strzela bramkę z główki z tak zwanego "szczupaka" i tym samym podwyższa wynik spotkania na 3:0. Rozpoczyna się akcja zawodników z Rymanowa , widać że chcą zdobyć następną bramkę , Tomasz Kasperkowicz dostaję piłkę wbiegł w pole karne , zakręcił zawodnikami z Rymanowa i tym samym strzelił bramkę!... niestety sędzia odgwizdał spalonego , zostajemy przy wyniku 3:0. Znakomitą okazję przed końcem pierwszej połowy otrzymuje Bartłomiej Wilk , oddaje strzał , niestety piłka wysoko leci ponad bramką.

Rozpoczynamy drugą połowę a w niej pierwsza akcja Rymanowian , Jakub Popielarz dostaje piłkę wrzuca w pole karne lecz niestety nic z tego nie wynikło , piłkę łapie bramkarz. Chwilę później kolejna akcja , Jakub Popielarz podaję piłkę do Tomasza Kasperkowicza ten oddaje strzał lecz znowu broni bramkarz Cisów. Rafał Nikody wrzuca piłkę w pole karne , zawodnicy z Jabłonicy Polskiej wybijają zagrożenie daleko od bramki. Jakub Popielarz dostaję piłkę przed polem karnym , jest przed szansą zdobycia bramki lecz piłka ląduję nad poprzeczką. Do końca meczu drużyna Startu Rymanów  praktycznie "siedziała" na połowie rywali i konstruowała kolejne akcje. Ostateczny wynik spotkania to wygrana drużyny Startu 3:0.

Start Rymanów - Cisy Jabłonica Polska 3:0

Bramki: 4' Tomasz Kasperkowicz , 5' Maciej Zięba , 20' Paweł Fydrych

Kartki: Brak

Zmiany: 30' Mateusz Niemczyk za Grzegorza Kamińskiego , 46' Arkadiusz Wilk za Bartłomieja Dereniowskiego , 62' Jakub Krukar za Tomasza Kasperkowicza , 65' Krzysztof Pelczarski za Bartosza Dworzańskiego , 75' Wojciech Golowski za Rafała Nikodego