Pewne zwycięstwo z Gaudium Łężyny!

W 4. kolejce krośnieńskiej Klasy Okręgowej zajmujący trzecie miejsce Start Rymanów wygrał na własnym boisku z Gaudium Łężyny 5:0.

Już w 8 minucie spotkania drużyna Startu Rymanów oddała strzał na bramkę rywali. Piłkę wybił bramkarz przyjezdnych , przejął tą piłkę Paweł Fydrych , oddając świetny strzał z okolicy 30 metra. Niestety lekko nad bramką , szkoda!. 4 minuty później , dobre rozegranie piłki pomiędzy zawodnikami Startu , Jakub Zima oddał strzał z pola karnego , niestety obok bramki. W 16 minucie spotkania otworzył nam się wynik spotkania , świetnie w polu karnym rywali znalazł się Jakub Zima , oddając strzał i zdobywając bramkę na 1:0!. Trzy minuty później odbył się kontratak rywali , świetnie w tej sytuacji zachowali się Nasi obrońcy oddalając to zagrożenie od własnej bramki. Długo na drugą bramkę nie trzeba było czekać. W 23 minucie spotkania ponownie Jakub Zima trafił do siatki rywali. Mamy 2:0!. 27 minuta spotkania i mamy kolejny strzał na bramkę rywali. Jakuba Zimy spróbował szczęścia z dystansu , tym razem broni bramkarz rywali. W 34 minucie spotkania dobrą akcję rozegrali Nasi rywale , oddając strzał w kierunku Naszej bramki , na Nasze szczęści nad bramką. 3 minuty później Filip Sołtysik dostał dobre podanie , oddał strzał , niestety górna siatka bramki rywali!. Minutę później Rafał Nikody spróbował Swojego szczęścia w polu karnym rywali , niestety obok bramki. Trzecia bramka dla Naszej drużyny padła w 41 minucie spotkania , Bartłomiej Dereniowski umieścił piłkę w siatce , mamy 3:0!. Tuż przed przerwą mamy rzut wolny dla Startu. Paweł Fydrych podaje do Macieja Zięby , ten odgrywa do Rafała Nikodego , oddaje strzał , broni bramkarz rywali. Mamy przerwę.

W drugiej połowie drużyna Startu Rymanów od samego początku przystąpiła do ataku na bramkę rywali , już w 48 minucie spotkania dobrze zapowiadającą się akcję Naszych zawodników przerwali obrońcy z Łężyn. Minutę później mieliśmy rzut rożny dla Naszej drużyny. Paweł Fydrych podał piłkę do Rafała Nikodego , oddał strzał , niestety obok bramki. W 60 minucie meczu , groźnie wyglądającą akcję rywali w Naszym polu karnym przerwali Nasi obrońcy , wybijając to zagrożenie z własnego pola karnego. Nadeszła i 63 minuta spotkania , Maciej Zięba otrzymał piłkę , oddał płaski strzał w kierunku bramki , mamy 4:0!. Kolejna bramka dla Naszej drużyny padła w 72 minucie , przy piłce znalazł się Jakub Krukar , oddał strzał , mamy 5:0!. 3 minuty później Jakub Zima wrzucił piłkę w pole karne rywali. Mateusz Niemczyk doskoczył do tej piłki , główkując , lecz nieczysto , piłka uniosła się sporo ponad bramką. Minutę później dobrą sytuację na zdobycie gola w Naszym polu karnym , mieli Nasi rywale. Zawodnik nie trafił czysto w piłkę. Piłka powędrowała obok Naszej bramki. W 81 minucie spotkania , kolejny dobry strzał w stronę bramki rywali oddał Jakub Krukar , tym razem obronił to zagrożenie bramkarz rywali. Kolejna dobra sytuacja bramkowa nadarzyła się w 85 minucie. Jakub Krukar zagrał piłkę w pole karne rywali , oddajemy strzał w kierunki bramki. Świetną paradą popisuje się bramkarz Gaudium Łężyny!. Wybijają jeszcze tą piłkę obrońcy. 90+1 mamy koniec!.

Start Rymanów - Gaudium Łężyny 5:0 (3:0)

Bramki: 16' , 23' Jakub Zima , 41' Bartłomiej Dereniowski , 63' Maciej Zięba , 72' Jakub Krukar

Kartki: 55' Jakub Zima

Zmiany: 52' Grzegorz Kamiński za Pawła Wityńskiego , 57' Jakub Kilar za Filipa Sołtysika , 64' Krzysztof Pelczarski za Pawła Fydrycha , 65' Damian Fafajda za Bartosza Dworzańskiego , 72' Jakub Krukar za Rafała Nikodego , 75' Mateusz Niemczyk za Macieja Ziębe