Podsumowanie Rundy Jesiennej w wykonaniu Startu Rymanów

Za nami już wszystkie mecze, które do rozegrania były przez piłkarzy Startu Rymanów. Przedstawiamy podsumowanie całej rundy.

Zakończyła się runda jesienna sezonu 2017/2018 dla drużyny Startu Rymanów. Na półmetku rozgrywek seniorzy zajęli 2 miejsce w tabeli Klasy Okręgowej ze stratą 4 punktów do lidera – Przełomu Besko.

Podsumowując zakończoną rundę jesienną seniorów Startu rywalizującej w Klasie Okręgowej należy podać podstawowe statystyki: na zdobytych 33 punktów złożyło się 11 meczów wygranych, 0 remisów oraz 4 porażki. Bilans bramkowy: 41 zdobytych i 18 straconych. Podopieczni grającego trenera Pawła Fydrycha dużo lepiej radzą sobie w meczach domowych niż na wyjeździe. W meczach na Bieleckiego: 7 zwycięstw, 0 remisów i 1 porażka – na wyjazdach: 4 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Strzelcy bramek dla Startu: Rafał Nikody – 10, Jakub Zima – 9, Maciej Zięba –  8, Bartłomiej Dereniowski – 3, po dwie bramki: Oskar Bączek , Jakub Popielarz oraz Paweł Fydrych. Po jednej bramce zdobyli: Jakub Kilar , Grzegorz Kamiński , Arkadiusz Madej , Jakub Krukar oraz Mateusz Niemczyk. W klasyfikacji ilości minut na boisku przewodzą: Paweł Fydrych – 1139 minut, Rafał Nikody – 1130 minut, Jakub Zima 1100 minut. Najbardziej efektowna wygrana – zwycięstwo z Polonią Kopytowa na własnym boisku 6:0. Największe rozczarowanie/porażka – w ostatniej a dla Nas przedostatniej kolejce rundy przegrany mecz na wyjeździe z Iskrą Przysietnica 0:2.

Za minioną rundę dziękujemy całej drużynie za wysiłek włożony w każdy trening, w każdy mecz. Podziękowania również dla grającego trenera Pawła Fydrycha za trud włożony w prowadzenie drużyny , zarządowi za ogrom pracy, a sponsorom za pomoc i wsparcie oraz kibicom którzy, jeżdżą za nami wszędzie wspierając nas!

Piłkarzom oraz trenerowi życzymy udanego wypoczynku i zaleczenia kontuzji!.