Polonia Kopytowa bez szans w Rymanowie!

W niedzielę , 10 września o godzinie 15:00 na stadionie w Rymanowie zostało rozegrane spotkanie pomiędzy Startem Rymanów a Polonią Kopytowa.

Gospodarze już od początku spotkania ruszyli do ataków i z impetem zaatakowali bramkę gości. Pierwszą bramkę już w 8 minucie spotkania zdobył Jakub Zima. 15 minut później drugą bramkę dołożył Maciej Zięba. Jakub Zima , podwyższył wynik spotkania na 3:0 w 20 minucie spotkania , zdobywając tym samym drugą bramkę. Hat-Trick Jakub Zima zaliczył już w 31 minucie spotkania , aktualny wynik to 4:0!. Trzy minut przed przerwą czyli w 42 minucie , Maciej Zięba zdobył bramkę na 5:0 , tym samym zaliczając drugie trafienie w tym meczu. Wynik do przerwy to prowadzenie Startu Rymanów 5:0. Jedyną bramkę w drugiej połowie mogliśmy zobaczyć dzięki trafieniu Arkadiusza Madeja w 83 minucie spotkania.

Start Rymanów - Polonia Kopytowa 6:0 (5:0)

Bramki: 8' , 20' , 31' Jakub Zima , 15' , 42' Maciej Zięba , 83' Arkadiusz Madej

Kartki: 16' Bartłomiej Dereniowski , 47' Jakub Kilar

Zmiany: 52' Mateusz Niemczyk za Grzegorza Kamińskiego , 55' Damian Fafajda za Bartłomieja Dereniowskiego , 65' Arkadiusz Madej za Macieja Ziębe