Przegrane spotkanie z Partyzantem Targowiska!

W niedzielę , 22 października o godzinie 14:30 na stadionie w Rymanowie zostało rozegrane spotkanie pomiędzy Startem Rymanów a Partyzantem Targowiska w ramach XII kolejki krośnieńskiej Klasy Okręgowej.

Już w 2 minucie spotkania goście oddali strzał w stronę Naszej bramki. Spokojnie piłkę złapał bramkarz Startu Kacper Wojtowicz. Chwilę później , dobrym podaniem w kierunku Jakuba Zimy popisał się Bartłomiej Dereniowski. Niestety zawodnik był na pozycji spalonej. W 9 minucie spotkania , groźną wrzutkę w Nasze pole karne wykonali rywale. Obrona spróbowała wybić tę piłkę lecz nieskutecznie. Zainterweniować w tej sytuacji musiał ponownie Nasz bramkarz. Cztery minuty później ponownie strzał rywali. Ponownie piłkę broni Kacper Wojtowicz. 21 minuta spotkania , ładny strzał oddała drużyna Partyzanta Targowiska , na szczęście obok Naszej bramki. Niestety w 29 minucie spotkania tracimy bramkę na 0:1!. 11 minut później Rafał Nikody wszedł pięknie w pole karne rywali po którym oddał strzał. Mamy wyrównanie 1:1. W 44 minucie spotkania Jakub Zima podał piłkę w kierunku Pawła Fydrycha który niemal natychmiast oddał strzał. Niestety kompletnie obok bramki. W ostatniej minucie , pierwszej połowy spotkania tracimy bramkę po rzucie rożnym. Aktualny wynik spotkania to 1:2. 45+2 , mamy przerwę!.

Zaczynamy drugą połowę spotkania. W 54 minucie , piękny strzał z rzutu wolnego wykonał Paweł Fydrych. Bramkarz obronił tę piłkę z problemami. 9 minut później ładną akcję przeprowadzili zawodnicy Startu. Piotr Reptak podał piłkę do Jakuba Popielarza który zagrał do Rafał Nikodego. Oddał strzał który niestety złapał bramkarz drużyny przeciwnej. W 67 minucie spotkania , Jakub Zima podał piłkę do Pawła Fydrycha który to oddał strzał. Niestety po raz kolejny broni bramkarz gości. 3 minuty później , Paweł Fydrych podał do Jakuba Zimy , oddał strzał. Niestety ponownie piękną paradą popisał się bramkarz Partyzanta Targowiska. 75 minuta spotkania i tym razem strzał oddał Jakub Popielarza , niestety za lekki. Ponownie piłkę broni bramkarz przyjezdnych. 8 minut później , groźną sytuację podbramkową rozegrali zawodnicy z Targowisk. Na szczęście nic z tego nie wynikło. Piłkę obronił Kacper Wojtowicz. 90+4 , mamy koniec meczu!.

Start Rymanów - Partyzant Targowiska 1:2 (1:2)

Bramki: 40' Rafał Nikody

Kartki: 20' Paweł Fydrych , 86' Filip Sołtysik

Zmiany: 75' Filip Sołtysik za Bartosza Dworzańskiego