Sparing Start Rymanów - Nafta Jedlicze

W dzisiejszy niedzielny poranek o godzinie 9:00 w Krośnie został rozegrany kolejny już sparing. Tym razem przeciwnikiem rymanowskiego Startu była drużyna Nafty Jedlicze. Początkowo mecz układał się po Naszej myśli bramkę na 1:0 strzelił Damian Strączek a na 2:0 Rafał Nikody , do połowy mieliśmy wynik 2:1 dla Startu. W drugiej połowie straciliśmy bramkę i niestety wynik zmienił się na 2:2 , szybko jednak ten wynik zmienił Damian Strączek dokładając Nafcie jeszcze dwie bramki i tym samym kompletując hat-tricka ustalając wynik całego spotkania na 4:2.

Skład Startu: Gromada , Kielar (po połowie meczu) , Pelczarski , Wityński , Kamiński , Niemczyk , Strączek , Zięba , Fydrych , Dereniowski , Nikody , Zawodnik testowany.

Rezerwowi: Golowski , Smerecki.