Start Rymanów - Płomień Zmiennica

Słaby mecz w Naszym wykonaniu do tego karygodne decyzje sędziów.

W piątek 11 Listopada o godzinie 12:00 został rozegrany mecz pomiędzy Startem Rymanów a Płomieniem Zmiennica.

Mecz rozpoczął się kiepsko z Naszej strony , Płomień naciskał Start od samego początku spotkania. W 5 minucie spotkania Paweł Fydrych z trudne pozycji oddał strzał na bramkę rywali który niestety był niecelny , ponad bramką. 10 minuta spotkania i groźna akcja ze strony Płomienia Zmiennica którzy nie wykorzystują świetnej akcji w Naszym polu karnym. Pięć minut później kolejna nie wykorzystana sytuacja graczy ze Zmiennicy , drużyna Startu znajduję się pod sporym naciskiem ze strony rywala. Minutę później wychodzi kontra ze strony Startu , znowu do piłki dopada Paweł Fydrych , oddaje strzał lecz niestety również obok bramki. W 21 minucie spotkania na Nasze szczęście po złym zaczęciu gry przez drużynę Startu , Zmiennica przestrzela na pustą bramkę , ponad bramką. W 25 minucie Paweł Wityński został ukarany żółtą kartką. Niestety w 26 minucie tracimy bramkę na 0:1. W 32 minucie spotkania tym razem akcję wyprowadza Start , Popielarz oddaje strzał minimalne nad bramką rywali. Nadal przegrywamy 0:1.  3 minuty później Bartek Wilk oddaje za lekki strzał na bramkę rywali i broni bramkarz. Do połowy wynik 0:1 na korzyść drużyny ze Zmiennicy.

Druga połowa spotkania i zmotywowanie w szatni zawodników z Rymanowa dały lepsze efekty drugiej połowy spotkania.

5 minut po rozpoczęciu drugiej połowy Jakub Popielarz oddaje strzał lecz w bramkarza. 54 minuta spotkania , rzut wolny dla Startu , do piłki podchodzi Rafał Nikody lecz niestety trafia w mur! 2 minuty później szybka rehabilitacja Nikodego i strzela On bramkę na 1:1! 60 minuta i rzut rożny dla drużyny Startu , główkuje Kamiński i wybija bramkarz. Minutę później po rzucie rożnym strzał Popielarza znowu wybija bramkarz , nadal rzut rożny dla drużyny z Rymanowa. W 65 minucie spotkania pada kolejny strzał Fydrycha , znowu ponad bramką! 66 minuta i żółta kartka dla Bartosza Dworzańskiego. 71 minuta i pierwsza zmiana boisko opuszcza Bartłomiej Wilk a w jego miejsce wchodzi Jakub Kilar. 72 minuta i karygodne zachowanie ze strony sędziów , podcięty Nikody w polu karnym i ewidentny rzut karny dla drużyny z Rymanowa po którym sędzia nic nie pokazał , jedynie kartkę dla Rafała Nikodego za rozmowę z sędzią... W 75 minucie kolejna próba Jakuba Popielarza , oddaje On strzał lecz niestety nic groźniejszego z niego nie wynikło. 78 minuta spotkania , tym razem Maciej Zięba oddaje strzał na bramkę który również jest niecelny , nadal mamy 1:1. 80 minuta i druga zmiana , boisko opuszcza Mateusz Niemczyk a w jego miejsce wchodzi Damian Strączek. W 86 minucie kolejny już strzał Jakuba Popielarza , znowu obok bramki. W 88 minucie , odbyła się kolejna zmiana tym razem boisko opuszcza Wojciech Golowski a w jego miejsce wchodzi Jakub Krukar. Do końca spotkania i doliczonego czasu gry , nacisk ze strony Startu i Płomienia , mecz kończy się wynikiem 1:1.

Start Rymanów - Płomień Zmiennica 1:1

Bramki: 56' Rafał Nikody

Kartki: 25' Paweł Wityński , 67' Bartosz Dworzański , 73' Rafał Nikody

Zmiany: 70' Jakub Kilar za Bartłomieja Wilka , 80' Damian Strączek za Mateusza Niemczyka , 85' Jakub Krukar za Wojciecha Golowskiego