Start Rymanów - Victoria Pakoszówka

W niedzielne popołudnie o godzinie 14:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy aktualnym liderem A-Klasy Krosno I Startem Rymanów a Victorią Pakoszówka.

Mecz zaczął się pod sporym obleganiem bramki przez drużynę z Rymanowa , w 6 minucie spotkania Mateusz Niemczyk oddał świetny strzał w kierunku bramki ale jeszcze ładniejszą obroną popisał się bramkarz drużyny przyjezdnej.W 12 minucie spotkania padło świetne podanie od Jakuba Popielarza do Wojciecha Golowskiego który oddał strzał z lewej nogi niestety niecelny. 15 minuta spotkani faulowany Maciej Zięba po którym drużyna Startu miała rzut wolny do którego podszedł Paweł Fydrych i niestety trafił w poprzeczkę! 18 minuta spotkania strzał Popielarza niestety kolejna obrona bramkarza. 22 minuta spotkania i mamy kontrę w wykonaniu drużyny z Pakoszówki na Nasze szczęście zakończona niepowodzeniem. W 34 minucie spotkania ukarany żółtą kartką został Mateusz Niemczyk a 3 minuty później Tomasz Kasperkowicz. Do połowy bezbramkowy remis 0:0. Druga połowa to już znacząco lepsza gra w wykonaniu Startu w 51 minucie Wojciech Golowski dobija odbicie bramkarza główką i mamy 1:0 w końcu otwiera się wyniki spotkania. 67 minuta spotkania i mamy zmianę , boisko opuszcza Mateusz Niemczyk a w jego miejsce wchodzi Damian Strączek. 69 minuta i mamy podwyższenie wyniku na 2:0 kolejne główkowanie tym razem Grzegorza Kamińskiego i kolejna bramka. 70 minuta spotkania i kolejna zmiana boisko opuszcza Wojciech Golowski a w jego miejsce wchodzi Jakub Krukar. 71 minuta meczu i stan meczu na 3:0 podwyższa Jakub Popielarz. Nasz aktualny lider strzelców!.  Gra rozgrywka się praktycznie cały czas pod bramką rywali lecz niestety kolejny raz faulowany został Paweł Fydrych. 74 minuta i mamy zmianę w miejsce Jakuba Kilara wchodzi Krzysztof Pelczarski a już 6 minut później nastąpiła następna zmiana boisko opuścił Bartłomiej Wilk a w jego miejsce wszedł z ławki Paweł Wityński. Kolejne świetne akcje konstruuje Start niestety nie zdobywa kolejnych bramek. 82 minuta meczu i z ławki za Tomasza Kasperkowicza wchodzi Rafał Lorenc. Końcówka spotkania nadal zacięta lecz wynik końcowy zostaje ustanowiony na 3:0.

Start Rymanów - Victoria Pakoszówka 3:0 (0:0)

Bramki: 51' Wojciech Golowski , 69' Grzegorz Kamiński , 71' Jakub Popielarz

Kartki: 34' Mateusz Niemczyk , 37' Tomasz Kasperkowicz

Zmiany: 67' Damian Strączek za Mateusza Niemczyka , 70' Jakub Krukar za Wojciecha Golowskiego , 74' Krzysztof Pelczarski za Jakuba Kilara , 80' Paweł Wityński za Bartłomieja Wilka , 82' Rafał Lorenc za Tomasza Kasperkowicza