Wygrana po ciężkim meczu w Iwoniczu

Kilkanaście kartek, sześć goli, dwa karne i wiele ostrych zagrań, w których trzeszczały kości zawodników. Tak w skrócie wyglądały derby pomiędzy grającą przed własną publicznością Iwonką Iwonicz a Startem Rymanów.

Relacja:

3' lekka przewaga Startu, ale bez konkretów

13' równy początek. Iwonicz nie odpuszcza Dużo fauli z obu stron

22' wynik i obraz gry bez zmian. Dużo krzyków i walki, ale sytuacji podbramkowych brak

25' GOOL dla Rymanowa po rzucie różnym. Strzelcem gola były - Oskar Bączek.

30' po pół godzinie gry przerwa na uzupełnienie płynów. Iwonicz oddał jeden lekki strzał na bramkę Startu, ale pewnie załapał młody bramkarz gości

31' pierwsza zmiana po stronie Iwonki

38' Piotr Reptak nie jest w stanie dalej grać. Konieczna zmiana.

39' świetna interwencja bramkarza Startu po strzale z woleja

43' GOOL dla Rymanowa. Świetne prostopadłe podanie płaskim strzałem kończy gracz Startu.

45+2' Koniec pierwszej połowy. Iwonka - Start 0-2

Druga połowa:

46' Dwie zmiany w drużynie gospodarzy.

51' piękny strzał z dystansu z trudem broni bramkarz Rymanowa.

55' ławka trenerska gospodarzy ma bardzo duże pretensje do sędziego.

57' GOOL. Jest kontakt. Iwonicz strzela bramkę z rzutu karnego.

59' Rymanów w 10. Drugą żółtą kartkę zobaczył Maciej Zięba. Ależ emocje

70' Druga czerwona kartka dla Rymanowa. Start w 9

77' Kamiński ratuje Start w ostatniej chwili. Było gorąco.

78' karny dla Rymanowa

80' GOOL dla Rymanowa. Bramkarz Iwonicza obronił rzut karny, ale przy dobitce był bezradny

86' GOOL. Rafał Nikody strzela czwartego gola dla Startu

89' Czerwona dla Rymanowa i czerwona dla Iwonicza. Kolorowy mecz!

90+5' świetnie dzisiaj broni bramkarz Startu

90+7' Koniec tego emocjonującego meczu

Po pełnym emocji meczu Rymanów wywozi z Iwonicza cenne trzy punkty. W tym spotkaniu nie brakowało dramaturgii. Piłkarze obu drużyn walczyli o każdy centymetr boiska. Nie było straconych piłek. Sędzia pokazał aż cztery czerwone kartki [trzy dla Rymanowa i jedną dla Iwonicza].

Iwonka Iwonicz - Start Rymanów 2:4 (0:2)

Bramki: 24' Oskar Bączek , 43' Jakub Kilar , 80' Jakub Zima (rzut karny) , 87' Rafał Nikody

Kartki: 45' i 60' (dwie żółte a w konsekwencji czerwona) Maciej Zięba , 60' Rafał Nikody (żółta) , 67' Paweł Fydrych (żółta) , 70' Jakub Krukar (czerwona) , 85' Bartosz Dworzański (żółta) , 90' Krzysztof Pelczarski (czerwona)

Zmiany: 38' Jakub Kilar za Piotra Reptaka , 46' Jakub Krukar za Bartłomieja Dereniowskiego , 83' Krzysztof Pelczarski za Filipa Sołtysika