Wygrany mecz na inaugurację sezonu!

W sobotę , 12 sierpnia o godzinie 17:00 został rozegrany mecz inauguracyjny krośnieńskiej klasy okręgowej dla drużyn Startu Rymanów oraz Czarnych Jasło.

Od samego początku widać było, że obie drużyny są niezwykle zmotywowane, by dobrze rozpocząć nowy sezon krośnieńskiej okręgówki. Już w 4 minucie spotkania Czarni Jasło przystąpili do ataku na Naszą bramkę , przy dogodnej sytuacji dla rywali sędzia na Nasze szczęście odgwizdał spalonego. Dwie minuty później to drużyna Startu zagroziła bramkarzowi z Jasła , stwarzając sobie świetną sytuację zakończoną strzałem który to obronił bramkarz przyjezdnych. 12 minuta spotkania i kolejna dobra sytuacja Czarnych Jasło którą broni Nasz bramkarz. W 19 minucie Paweł Fydrych oddał świetny strzał na bramkę rywali , niestety obok słupka! 8 minut później kolejną groźną sytuację stworzyła Nasz drużyna , którą wybija bramkarz rywali.  W 35 minucie spotkania świetną sytuację bramkową stworzył Jakub Popielarz , wyciągnął bramkarza poza pole karne , oddał strzał z trudnej pozycji , niestety minimalnie obok bramki. Nadeszła i 37 minuta w której to Jakub Popielarz otworzył wynik spotkania , mamy 1:0! Do przerwy mamy wynik 1:0 dla Startu Rymanów.

Druga część spotkania rozpoczęła się od szybkiego ciosu rywali , już 2 minuty po zmianie stron goście doprowadzili do wyrównania. 53 minuta spotkania i groźny strzał rywali , na szczęście obok Naszej bramki. Nadeszła i 55 minuta spotkania , niestety Czarni Jasło wychodzą na prowadzenie po błędzie Naszego bramkarza. Po drugim ciosie skierowanym w Naszą drużynę Nasi zawodnicy dostali sporą dawkę animuszu. Dwie minuty później kolejną groźną sytuację stworzył Jakub Popielarz , który oddał piękny strzał , niestety obronił to bramkarz rywali. 61 minuta i kolejny groźny strzał Jakub Popielarza , tym razem w poprzeczkę! 62 minuta spotkania i mamy wyrównanie! Jakub Zima strzela bramkę na 2:2! 3 minuty później faul w polu karnym rywali na Naszym zawodniku , sędzia odgwizduje rzut karny! Maciej Zięba spokojnie podchodzi do piłki , oddając strzał i pewnie trafiając do bramki , zmieniając tym samym wynik spotkania na 3:2! W 72 minucie piękną "klepką" popisali się Rafał Nikody oraz Jakub Popielarz , niestety piłkę złapał bramkarz gości. 4 minuty później świetną sytuację miał ponownie Jakub Popielarz , chciał zaskoczyć bramkarza podcinką , niestety bramkarz pewnie złapał tą piłkę. W 77 minucie spotkania Rafał Nikody po świetnym dryblingu i ominięciu paru obrońców rywali strzelił bramkę i zmienił wynik spotkania na 4:2! Minutę później Czarni Jasło ruszyli do ataku , korzystną sytuację rywali przerwał Nasz obrońca. W 83 minucie Filip Sołtysik oddał strzał na bramkę rywali , ponownie świetna interwencja bramkarza przyjezdnych. 90+1 strzał drużyny z Jasła w kierunku Naszej bramki , świetną paradą popisał się Nasz bramkarz! Minutę później świetną sytuację bramkową miał Mateusz Niemczyk , sam na sam z bramkarzem , niestety obronił to zagrożenie bramkarz Czarnych Jasło. 90+3 mamy koniec meczu!

Start Rymanów - Czarni Jasło 4:2 (1:0)

Bramki: 37' Jakub Popielarz , 62' Jakub Zima , 65' Maciej Zięba , 77' Rafał Nikody

Kartki: 74' Jakub Popielarz

Zmiany: 56' Bartosz Dworzański za Pawła Wityńskiego , 75' Filip Sołtysik za Jakuba Zime , 87' Jakub Krukar za Pawła Fydrycha , 88' Mateusz Niemczyk za Rafał Nikodego , 90' Bogdan Pojnar za Jakuba Popielarza