Wygrany mecz w Pakoszówce!

W niedzielę 4 czerwca o godzinie 15:00 na sztucznym boisku w Pakoszówce został rozegrany mecz pomiędzy Victorią Pakoszówka a Startem Rymanów w ramach 26 kolejki krośnieńskiej A-Klasy I.

Pierwsza bramka padła już w 25 minucie spotkania , bramkę dla drużyny z Rymanowa strzelił Tomasz Kasperkowicz , chwilę później bo w 36 minucie padło samobójcze trafienie zawodnika z drużyny Victorii. Do połowy wynik ten nie uległ zmianie , prowadzenie Startu 0:2 dało spokojne wejście na drugą połowę meczu. W 55 minucie odnotowaliśmy pierwszą zmianę , boisku opuścił Arkadiusz Wilk a w jego miejsce wszedł Wojciech Golowski. Pierwsza i jedyna żółta kartka w tym meczu padła w 64 minucie , ukarany żółtym kartonikiem został Wojciech Golowski. 80 minuta i druga zmiana w drużynie Startu Rymanów , boisko opuścił Mateusz Niemczyk a w jego miejsce wszedł Karol Ziajka. Mecz zakończył się wynikiem 0:2 dla Startu Rymanów i tym samym Nasza drużyna umacnia się na pozycji lidera krośnieńskiej A-Klasy I.

Victoria Pakoszówka - Start Rymanów 0:2

Bramki: 25' Tomasz Kasperkowicz , 36' Bramka Samobójcza Victorii Pakoszówka

Zmiany: 55' Wojciech Golowski za Arkadiusza Wilka , 80' Karol Ziajka za Mateusza Niemczyka