Zimny prysznic w Tarnawie!

W niedzielę , 17 września o godzinie 15:00 zostało rozegrane spotkanie 7. kolejki rozgrywek krośnieńskiej klasy okręgowej LKS Tarnawa podejmował na własnym stadionie Start Rymanów.

Szansę na zdobycie bramki drużyna Startu Rymanów miała już na początku spotkania , rzut karny dla Startu podyktował arbiter. Niestety Maciej Zięba nie wykorzystał tej okazji trafiając w słupek!. W 39 minucie spotkania w Naszym polu karnym wynikło zamieszanie , piłka odbita od głowy Bartłomieja Wilka wpadła do Naszej bramki , niestety bramka samobójcza. Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania zawodnik Tarnawy zdobył bramkę w 48 minucie. Drużyna Startu przegrała to spotkanie 2:0.

Gimball Tarnawa - Start Rymanów 2:0 (1:0)

Bramki: Bartłomiej Wilk (Bramka samobójcza)

Kartki: 59' Bartosz Dworzański (żółta) , 83' Maciej Zięba (żółta)

Zmiany: 62' Oskar Bączek za Bartłomieja Wilka , 67' Arkadiusz Madej za Bartłomieja Dereniowskiego , 75' Jakub Kilar za Filipa Sołtysika

Zachęcamy do obejrzenia skrótu spotkania dzięki uprzejmości tvKrosno.pl/tvPodkarpacie.pl