Remis Juniorów i spora wygrana Juniorów Młodszych

W sobotę o godzinie 11:00 swoją rywalizację rozpoczęli Juniorzy Startu Rymanów , rywalami była drużyna Bieszczady Ustrzyki Dolne. Od samego początku spotkania Juniorzy z Rymanowa praktycznie nie wychodzili z połowy przyjezdnych. W 10 minucie spotkania bramkę odnotował Dariusz Solecki. Przed końcem pierwszej połowy w polu karnym został sfaulowany zawodnik rymanowian , do rzutu karnego podszedł Jan Smerecki i pewnie strzelił w prawy dolny róg zdobywając bramkę. Do połowy wynik meczu to prowadzenie Startu 2:0. Druga połowa spotkania , po przespanej pierwszej połowie przez drużynę przyjezdnych dążyli do ataku i tym samym zdobyli bramkę kontaktową na 2:1. Chwilę później kontrą i tym samym odpowiedzią rywalom bramkę zdobył Bogdan Pojnar , zmieniając wynik spotkania na 3:1. Drużyna z Ustrzyk Dolnych dołożyła parę minut później trafienie na 3:2. Dramatyczna końcówka i 90 minuta spotkania , rzut rożny dla Bieszczad , wrzutka i bramka. Tym samym zdobyli bramkę na wagę remisu! Końcowy wynik spotkania to 3:3!

Juniorzy Młodsi nie powtórzyli już błędów z wcześniejszego meczu Juniorów i o godzinie 13:00 rozpoczęli rywalizację w swojej grupie. Początek spotkania , 1 i 2 minuta należała wyłącznie do Mateusza Jankowicza który zdobył w tak krótkim czasie 2 bramki! w 22 minucie spotkania , bramkę dołożył Filip Cetnarski a chwilę później bo w 36 minucie wynik na 4:0 podwyższył trafieniem znowu Mateusz Jankowicz , zdobywając tym samym hat-tricka. W 41 minucie spotkania odnotowaliśmy bramkę dla drużyny z Ustrzyk Dolnych , nie załamując się nią 7 minut później do bramki rywali trafił Jakub Rajchel. 4 minuty później drugą bramkę zdobyła drużyna z Ustrzyk Dolnych , aktualny wynik spotkania to 5:2 dla Startu. Minutę po trafieniu przeciwników kolejną bramkę zdobył Mateusz Jankowicz , była to już jego 4 bramka w tym spotkaniu. W 71 minucie meczu bramkę na 7:2 zdobył Jan Michnowicz a 5 minut później drugie już trafienie w tym spotkaniu zdobył Jakub Rajchel. Ostateczny wynik spotkania to wygrana aż 8:2 Juniorów Młodszych Startu Rymanów.