Wyniki Juniorów oraz Juniorów Młodszych na zakończenie sezonu

W sobotę , 17 czerwca została rozegrana ostatnia kolejka spotkań Juniorów i Juniorów Młodszych sezonu 2016/2017. Ostatnie spotkania zostały rozegrane z drużynami Juniorów oraz Juniorów Młodszych Bratek Łukowe. Pierwsze spotkanie pomiędzy Juniorami zostało rozegrane o 11:00. Rywalom udało się strzelić bramkę już w 1 minucie spotkania. Do połowy Juniorzy Startu przegrywali 1:0. Druga połowa spotkania i już w 53 minucie Jan Smerecki zdobył bramkę wyrównującą. Rywale zdążyli wyjść na prowadzenie w 75 minucie , lecz nie na długo! 2 minuty później trafienie do bramki rywali zaliczył Wojciech Smerecki.

Bratek Łukowe - Start Rymanów 2:2 (1:0) (Juniorzy)

O godzinie 13:00 swoją rywalizacje rozpoczęli Juniorzy Młodsi. Niestety rywale okazali się mocniejsi , pokonując Naszą drużynę 4:3. Bramki dla Startu zdobyli: 35' Mateusz Jankowicz , 42' , 70' Jakub Mazurkiewicz.

Bratek Łukowe - Start Rymanów 4:3 (3:2) (Juniorzy Młodsi)