Zaległe mecze Juniorów i Trampkarzy

Dzisiaj 27 września odbyły się zaległe mecze Juniorów i Trampkarzy. Zmagania rozpoczęli Nasi juniorzy już o godzinie 14:00 pokonując trudnego i walecznego przeciwnika z Łężyn. Juniorzy przegrywali 0-1 lecz bramkę na wyrównanie dał Bogdan Pojnar dzięki któremu mieliśmy wyrównanie , również i na listę strzelców wpisał się Mateusz Maśnik po dobitce z rzutu rożnego. Przy stanie meczu 2-1 drużyna przyjezdna miała znakomite sytuacje lecz drużynę Startu obroniły przed stratą bramki 2 razy poprzeczka i słupek. W 84 minucie Bogdan Pojnar wpisał się ponownie na listę strzelców strzelając tuż przy słupku i wynik zmienił się na 3-1. Po tym meczu drużyna Startu opuściła ostatnie miejsce w tabeli i uplasowuje się na 9 miejscu.

Start Rymanów - Gaudium Łężyny (Juniorzy) 3:1

Bramki: 2x Bogdan Pojnar , 1x Mateusz Maśnik

Kartki: Mateusz Maśnik (żółta)

Również i Nasi trampkarze nie zawiedli pokonując drużynę przyjezdną 2-0 po dwóch bramkach Mateusz Jankowicza. Trampkarze w tabeli zajmują aktualnie 6 miejsce.

Start Rymanów - Gaudium Łężyny (Trampkarze) 2:0

Bramki: 2x Mateusz Jankowicz