Drodzy Kibice i Sympatycy

Drodzy Kibice i Sympatycy !!

W rok 2018 wkraczamy z wielkimi nadziejami na historyczny awans do IV ligi podkarpackiej. Każdy z zawodników „ Startu „ Rymanów będzie walczył na boisku i zrobi wszystko aby ten cel osiągnąć. Wszyscy kibice jak i sympatycy klubu będziemy mocno ściskać kciuki za naszych piłkarzy. Także w ten nowy rok przystąpią do rozgrywek nasze trzy młodsze grupy które są także w ścisłej czołówce i każda z nich będzie starała się jak najlepiej zaprezentować kibicom.

By móc walczyć o najwyższe cele zwracamy się do wszystkich którzy mają nasz klub głęboko w sercu o wsparcie finansowe. Przypominamy wszystkim o naszej inicjatywie jaką jest KLUB 100 zrzeszający kibiców, fanów , którego głównym celem jest finansowe wsparcie działalności statutowej klubu. Członkostwo w nim to nie tylko wyraz poparcia i pomocy dla prężnie rozwijającego się klubu K.S „Start” Rymanów ale również szereg możliwości i przywilejów, a także szansa na czynny udziału w budowaniu klubowej przyszłości poprzez prawo głosu naWalnych Zebraniach. Wszelkie informacje na naszej stronie www.startrymanow.pl/opis.

W roku kalendarzowym 2017 członków klubu było 36 za co im serdecznie dziękujemy. Rok 2018 zaczynamy z małymi zmianami , przygotujemy dla was dwie karty. Jedna na cały rok kalendarzowy 2018 przy minimalnej wpłacie 120 złotych. Natomiast druga na rundę wiosenną 2018 przy minimalnej wpłacie 60 złotych. Każdy kto należy do KLUBU 100 w rundzie wiosennej będzie miał możliwość nabycie karty także na rundę jesienną w tej samej niezmienionej cenie czyli minimalnej wpłacie 60 złotych.

Mamy nadzieje że członków KLUBU 100 w tym roku jeszcze przybędzie i przekroczymy przynajmniej liczbę 50 osób . Jednocześnie informujemy wszystkie osoby które zostaną członkami klubu w 2018 roku o planowanym zebraniu w pierwszym kwartale maja. Każdy posiadacz karty który przyjmie zaproszenie będzie miał realną możliwość rozwijania naszego ukochanego klubu „ Start” Rymanów. Im więcej nas będzie tym więcej razem osiągniemy . Liczymy na wasze pomysły , inny punkt widzenia , konstruktywną krytykę , wasze doświadczenie i wiele innych rzeczy.

Jeszcze raz dziękujemy za wszystko i prosimy o wsparcie !!