Juniorzy Karpat Krosno na remis!

W piątek , 16 lutego o godzinie 18:00 na Euroboisku w Krośnie został rozegrany czwarty już sparing Naszej drużyny. Start podejmował Juniorów Karpat Krosno.

Karpaty dobrze zaczęły spotkanie , mieli przewagę i sytuacje , by strzelić gola. Z biegiem czasu wykorzystali Nasze błędy strzelając dwie bramki. Chwilę później bramkę kontaktową dla Naszej drużyny zdobył Filip Sołtysik. Wynik do przerwy wynosił 1:2 na korzyść Karpat.

W drugiej połowie spotkania zawodnicy Karpat ponownie zdołali zdobyć bramkę. Parę minut później bramki strzelała już tylko Nasza drużyna. Ponownie na listę strzelców wpisał się Filip Sołtysik strzelając bramkę na 2:3 a bramkę na remis zdobył Jakub Zima. Ostateczny wynik smeczu sparingowego wyniósł 3:3.

W składzie Naszej drużyny na to spotkanie zabrakło kilku podstawowych graczy. Również trener Paweł Fydrych dał szansę zagrania młodzieżowcom.

Start Rymanów - Karpaty Krosno (Juniorzy) 3:3 (1:2)

Bramki: 2x Filip Sołtysik , 1x Jakub Zima