OKS Markiewicza Krosno bez szans w Rymanowie!

W środę , 23 sierpnia o godzinie 17:00 na stadionie w Rymanowie , odbyło się spotkania w ramach I rundy Okręgowego Pucharu Polski. Rywalami Naszej drużyny w I rundzie została drużyna OKS Markiewicza Krosno.

Już w 3 minucie spotkania groźną sytuację stworzyli sobie Nasi rywale , Nasz obrońca czuje stał na posterunku wybijając to zagrożenie , z czego wynikła kontra Naszej drużyny. Jakub Popielarz oddał strzał , niestety obok bramki rywali. 2 minuty później , wrzucona piłka w pole karne gości przez Pawła Fydrycha , do piłki doszedł Jakub Zima i strzelił na 1:0! W 11 minucie spotkania , dobry strzał w kierunku bramki oddał Rafał Nikody. Piłkę wybił bramkarz gości , mamy rzut rożny. Szybka wrzutka w pole karne , główka Naszego zawodnika , niestety obok bramki! 2 minuty później kolejna groźna sytuacja Startu , strzał Filipa Sołtysika , obronił bramkarz , piłkę dobił Jakub Zima , również obronił bramkarz gości! , piękne obrony! mamy rzut rożny. W 21 minucie spotkania , dobrą sytuację na zdobycie bramki wyrównującej mieli goście , Oskar Bączek wyjaśnił tą sytuację wybijając piłkę. 4 minuty później mamy rzut wolny pod bramką rywali , do piłki podszedł Rafał Nikody , oddając fenomenalny strzał w kierunku bramki , świetną paradą popisał się bramkarz gości! Minutę później , kolejna dobra sytuacja drużyny Startu Rymanów. Jakub Zima spróbował przerzucić piłkę nad bramkarzem , w ostatniej chwili wybił to zagrożenie bramkarz z Krosna , poza własną bramkę. W 29 minucie , kolejny strzał Naszej drużyn w kierunku bramki przyjezdnych , ponownie broni bramkarz gości. 35 minuta spotkania i mamy rzut wolny! do piłki tym razem podszedł Paweł Fydrych , oddając świetny strzał , goście wybili to zagrożenie z własnej linii bramkowej! 6 minut później Jakub Zima ponownie wpisał się na listę strzelców , płaski strzał w kierunki bramki rywali , mamy 2:0! 45+1 , ponownie Jakub Zima dobija rywali , mamy 3:0 - hat trick! 45+2 , mamy przerwę!

W drugiej połowie spotkania , od razu do ataku przystąpili Nasi zawodnicy , wrzutka w pole karne Pawła Fydrycha , niestety piłkę złapał bramkarz rywali. Bliski szczęścia w tej akcji był Filip Sołtysik. W 50 minucie , dobry strzał sprzed pola karnego oddał Jakub Zima , piłkę obronił bramkarz gości. 5 minut później , ponownie strzał w kierunku bramki rywali oddał Paweł Fydrych , niestety minimalnie obok , szkoda! Minutę później mogliśmy zobaczyć centrostrzał w wykonaniu Grzegorza Kamińskiego , było blisko! piłka zawisła na górnej części bramki. 60 minuta spotkania , zagranie do środka pola karnego rywali przez Rafała Nikodego , piłkę wybił obrońca z drużyny Markiewicza , prawie wbił sobie samobója , piłka odbiła się od słupka! W 71 minucie spotkania , wynik na 4:0 podwyższył Nasz napastnik , Jakub Krukar! 12 minut później , świetne zagranie Filipa Sołtysika do Rafała Nikodego , niestety Rafał Nikody przewrócił się i piłkę złapał bramkarz rywali. W 88 minucie , odbyła się świetna akcja Startu Rymanów , podanie Bogdana Pojnara do Rafał Nikodego , oddał niepewny strzał w kierunku bramki , na szczęście blisko bramki był Filip Sołtysik , podwyższając wynik spotkania na 5:0! 90 minuta spotkania , mamy koniec!

Start Rymanów - OKS Markiewicza Krosno 5:0 (3:0)

Bramki: 5' , 41' , 45+1' Jakub Zima , 71' Jakub Krukar , 88' Filip Sołtysik