Start Rymanów - Sanovia Lesko

Dzisiaj o godzinie 15:30 rozpoczął się mecz pomiędzy Startem Rymanów a Sanovią Lesko.

Na dzisiejszy mecz oczywiście drużyna Startu była faworytem tego spotkania , lecz do ostatnich minut Sanovia trzymała Rymanowian w napięciu.

Mecz rozpoczął się pod sporym naciskiem ze strony Startu lecz już w 2 minucie spotkania żółtą kartką ukarany został zawodnik Startu Rymanów Maciej Zięba. W 19 minucie mogliśmy obejrzeć ładny strzał Pawła Fydrycha lecz niestety zakończył się on ponad bramką rywali , już minutę później Start mógłby się cieszyć z prowadzenia lecz niestety Jakub Krukar nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Do przerwy wynik nadal bez zmiany 0:0. W drugiej połowie nieco ostrzej zaczęli grać zawodnicy z Leska konstruując coraz bardziej groźniejsze akcje. W 57 minucie w kolejnej sytuacji Start mógł wyjść na prowadzenie ponieważ była pusta bramka. Niestety strzał z trudnej sytuacji wypadł poza bramkę. Pierwsza zmiana odbyła się w 66 minucie spotkania , boisko opuścił Jakub Kilar a w jego miejsce wszedł Damian Strączek. 70 minuta i znowu groźny strzał ze strony Startu zakończony niestety niepowodzeniem. 75 minuta spotkania mamy i drugą zmianę , boisko opuszcza Jakub Krukar a w jego miejsce wchodzi Wojciech Golowski. Kolejna świetna szansa na bramkę zdarzyła się w 79 minucie lecz niestety Jakubowi Popielarzowi odskoczyła piłka w polu karnym i złapał ją bramkarz. Parę minut po swoim wejściu Wojciech Golowski mógł wpisać bramkę na Swoje konto lecz niestety strzał z trudnej pozycji został przestrzelony ponad bramkę. 88 minuta spotkania i druga żółta kartka dla zawodnika z Leska oznacza tylko czerwoną , Sanovia gra w dziesięciu! Końcówka spotkania i 90 minuta meczu po akcji Startowców piłka odbija się w polu karnym i dobija ją Jakub Popielarz. W samej końcówce meczu prowadzimy 1:0 , minutę później Start przeprowadza kolejną akcję niestety drużyna z Leska fauluje we Własnym polu karnym i mamy rzut karny! 90+1 Jakub Popielarz podchodzi do rzutu karnego i zamienia go na bramkę , mamy 2:0!

Po emocjonującym i zaciętym meczu , Start odbiera zasłużone 3 punkty i umacnia się na fotelu lidera z zapasem 5 oczek nad drugą i trzecią drużyną w tabeli.

Start Rymanów - Sanovia Lesko 2:0 (0:0)

Bramki: 90' Jakub Popielarz , 90+1 Jakub Popielarz (Rzut Karny)

Kartki: 2' Maciej Zięba (Żółta)

Zmiany: 66' Damian Strączek za Jakuba Kilara , 75' Wojciech Golowski za Jakuba Krukara