Remis z LKS'em Skołyszyn!

W niedzielę , 15 kwietnia o godzinie 15:00 na stadionie w Rymanowie zostało rozegrane spotkanie pomiędzy Startem Rymanów a LKS'em Skołyszyn.

W 4 minucie spotkania Rafał Nikody zagrał piłkę w stronę Bartosza Dworzańskiego , który oddał strzał , niestety piłkę zablokował obrońca drużyny przeciwnej. Dwie minuty później , podobną sytuację miała drużyna LKS'u Skołyszyn , tym razem skutecznie piłkę zablokował nasz obrońca. W 13 minucie groźny strzał rywali , ponownie obok naszej bramki. Trzy minuty później dobrą sytuację w polu karnym rywali miał Jakub Zima , niestety naciskany przez obrońcę rywali nie zdołał złapać piłki która powędrowała poza linią boiska. W 21 minucie kolejny groźny strzał oddała drużyna LKS'u , czujnie na posterunku zachował się Szymon Sieniawski broniąc ten strzał. 31 minuta spotkania znowu poskutkowała strzałem rywali w kierunku naszej bramki , ponownie dobrą interwencją mógł się popisać Szymon Sieniawski. Nadeszła i 43 minuta spotkania , zamieszanie w polu karnym rywali po którym bramkarz broniąc strzał wypluł piłkę wprost pod nogi Bartłomieja Dereniowskiego , ten dokończył tylko formalność pakując piłkę do siatki. Do przerwy Start Rymanów - LKS Skołyszyn 1:0.

W drugiej odsłonie spotkania dobrą sytuację wypracowała sobie drużyna Startu. W 48 minucie Maciej Zięba oddał strzał , lecz skutecznie ponownie obronił piłkę bramkarz ze Skołyszyna. Niestety w 62 minucie drużyna LKS'u Skołyszyn strzeliła bramkę wyrównującą! aktualny wynik spotkania 1:1.  8 minut później dobrą sytuację w polu karnym rywali stworzył sobie Krzysztof Kasperkowicz , oddał strzał , lecz znowu skutecznie piłkę zablokował jeden z obrońców rywali. 76 minuta , świetną sytuację na zdobycie bramki wypracował sobie jeden z zawodników LKS'u , lecz świetnym wyjściem popisał się Szymon Sieniawski łapiąc tę piłkę. 90 minuta - mamy koniec!

Start Rymanów - LKS Skołyszyn 1:1 (1:0)

Skład: Sieniawski , Paweł Wilk , Dworzański , Fydrych , Dereniowski , Zięba , Bartłomiej Wilk , Rafał Nikody , Reptak , Zima , Bączek

Bramki: 43' Bartłomiej Dereniowski

Kartki: 70' Rafał Nikody (żółta)

Zmiany: 46' Krzysztof Kasperkowicz za Pawła Wilka , 60' Jakub Kilar za Bartłomieja Wilka , 65' Filip Sołtysik za Bartosza Dworzańskiego , 80' Radosław Nikody za Jakuba Zime