Wygrana w Dukli na zakończenie rundy!

W sobotę , 18 listopada o godzinie 13:00 zostało rozegrane zaległe spotkanie pomiędzy Przełęczą Dukla a Startem Rymanów.

W zaległym meczu Okręgówki Start Rymanów wygrał w Dukli z miejscową Przełęczą 2-1. Oba gole dla Rymanowa zdobył Rafał Nikody. Goście otworzyli wynik już w 1.minucie. Nikody oddał płaski strzał z obrębu pola karnego i piłka wylądowała w siatce. Rymanów podwyższył prowadzenie w doliczonym czasie pierwszej połowy. Pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Nikody. Dukla również miała swoje okazję na strzelanie bramki. Najlepszą miał Kamil Pęcak, ale po piłka jego uderzeniu obiła poprzeczkę bramki gości. Gospodarze ładnie operowali piłką, ale brakowało ostatniego podania. Po przerwie Dukla szukała swojej szansy na zdobycie kontaktowego trafienia i około 70.minuty po składnej akcji udało się pokonać bramkarza Startu. Przełęcz poczuła wiatr w żagle i śmielej ruszyła do przodu. Po jednej z ofensywnych akcji Dukli groźnej kontuzji doznał młody bramkarz Rymanowa, Kacper Wojtowicz. Konieczna była zmiana i interwencja karetki pogotowia. Wracaj do zdrowia Kacper! Z powodu kontuzji plac gry musiało opuścić również dwóch piłkarzy Dukli, a jeszcze w pierwszej połowie Grzegorz Wołczański i Bartosz Dworzański zderzyli się głowami na tyle mocno, że obrońca Rymanowa doznał rozcięcia łuku brwiowego. Dla nich także życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Start starał się trzymać piłkę z daleka od własnego pola karnego, ale wszystkie próby zdobycia trzeciej bramki kończyły się niepowodzeniem. Dużo bliżej wyrównującej bramki była Przełęcz Dukla. Napastnik gospodarzy naciskany przez obrońcę zdołał oddać strzał i przelobował wychodzącego z bramki Gromadę. Na nieszczęście miejscowych piłka trafiła w poprzeczkę, a futbolówka przy próbie dobitki wylądowała jedynie na bocznej siatce. Remis był blisko. Po tej akcji Rymanów grał już uważniej z tyłu i nie pozwalał Dukli na groźniejsze akcje. Arbiter główny doliczył aż sześć minut, ale goście utrzymali korzystny rezultat i trzy oczka pojechały do Rymanowa.