Czarni minimalnie lepsi od Startu!

W Wielką Sobotę , 31 marca o godzinie 12:00 na stadionie w Jaśle zostało rozegrane spotkanie otwierające rundę wiosenną. Czarni Jasło podejmowali na własnym stadionie Start Rymanów.

Od początku spotkania , drużyna Startu Rymanów zaczęła przeważać w całym meczu , nie wychodząc tym samym z połowy rywali. Niestety ataki Startu na bramkę rywali kończyły się niepowodzeniem. Czarni nie poddali się , przeprowadzając skuteczną akcje w 25 minucie spotkania po której padła bramka. Jak się później okazało jedyna w całym spotkaniu.

Czarni Jasło - Start Rymanów 1:0 (1:0)

Skład: Sieniawski , Dworzański , Bączek , Dereniowski , Reptak , Fydrych , Zięba , Rafał Nikody , Zima , Popielarz , Kasperkowicz

Kartki: 15' Krzysztof Kasperkowicz (żółta) , 57' Bartosz Dworzański (żółta) , 88' Filip Sołtysik (żółta)

Zmiany: 45' Paweł Wilk za Krzysztofa Kasperkowicza , 76' Filip Sołtysik za Rafała Nikodego , 87' Jakub Kilar za Bartosza Dworzańskiego