Podział punktów z Iwonką!

W niedzielę , 29 kwietnia o godzinie 15:00 na stadionie w Rymanowie zostało rozegrane spotkanie pomiędzy Startem Rymanów a Iwonką Iwonicz.

W 12 minucie spotkania dobrym dośrodkowaniem w pole karne popisał się Paweł Fydrych. Niestety Paweł Wilk przestrzelił z bardzo bliskiej odległości ponad bramką. Trzy minuty później , Jakub Zima podał do Pawła Wilka który oddał strzał , lecz świetną interwencją popisał się bramkarz przyjezdnych. W 30 minucie , ładny strzał z dystansu w wykonaniu Pawła Fydrycha , niestety obok bramki. Cztery minuty później Paweł Fydrych zagrał do Macieja Zięby , który niestety przestrzelił ponad bramką. 38 minuta spotkania w której dobrą akcję rozegrali zawodnicy Iwonki Iwonicz , główkując na naszą bramkę. Dobrze na bramce zachował się Kacper Wojtowicz łapiąc tą piłkę. Dwie minuty później świetnie w środek pola karnego dośrodkował Rafał Nikody do znajdującego się tam Pawła Wilka , który główkował w kierunku bramki gości. Niestety ponownie świetnie okazję naszej drużyny obronił bramkarz Iwonki Iwonicz. W 42 minucie spotkania Iwonka oddała strzał w kierunku naszej bramki z rzutu wolnego , świetnie w tej sytuacji na bramce interweniował Kacper Wojtowicz.

W drugiej odsłonie spotkania , a dokładnie w 47 minucie spotkania świetną sytuację w polu karnym rywali miał Rafał Nikody. Niestety strzał padł obok bramki. Gra w drugiej połowie toczyła się głównie w środku boiska , jedyną dogodną sytuację na zdobycie bramki uzyskali gracze Iwonki Iwonicz w 79 minucie , groźny strzał rywali przy słupku obronił Kacper Wojtowicz.

Start Rymanów - Iwonka Iwonicz 0:0

Skład: Wojtowicz , P.Wilk , Dworzański , Fydrych , Zięba , B.Wilk , R.Nikody , Reptak , Zima , Sołtysik , Bączek

Kartki: 27' Jakub Zima (żółta) , 42' Oskar Bączek (żółta) , 59' Filip Sołtysik (żółta) , 61' Paweł Fydrych (żółta) , 73' Paweł Wityński (żółta) , 76' Rafał Nikody (żółta)

Zmiany: 60' Paweł Wityńśki za Piotra Reptaka , 65' Krzysztof Kasperkowicz za Filipa Sołtysika , 75' Jakub Kilar za Bartłomieja Wilka , 85' Radosław Nikody za Pawła Wilka , 85' Bartłomiej Dereniowski za Jakuba Zime