Przegrana w Kopytowej!

W czwartek , 3 maja o godzinie 15:00 na stadionie w Kopytowej zostało rozegrane spotkanie pomiędzy Polonią Kopytowa a Startem Rymanów.

Start objął prowadzenie już w 22 minucie spotkania za sprawą bramki z rzutu karnego Macieja Zięby. Niestety gospodarze zdążyli szybko wyrównać bo dokładnie minutę później. W drugiej połowie Kopytowa dołożyła jeszcze Naszej drużynie dwie bramki.

Polonia Kopytowa - Start Rymanów 3:1 (1:1)

Skład: Sieniawski , Paweł Wilk , Kasperkowicz , Dworzański , Kilar , Dereniowski , Zięba , Bartłomiej Wilk , Wityński , Rafał Nikody , Zima

Bramki: 22' Maciej Zięba (rzut karny)

Kartki: 61' Bartosz Dworzański (żółta) , 84' Radosław Nikody (żółta) , 87' Arkadiusz Madej (żółta)

Zmiany: 45' Radosław Nikody za Pawła Wityńskiego , 55' Arkadiusz Madej za Bartłomieja Dereniowskiego , 67' Bogdan Pojnar za Jakuba Kilara.